AKADEMIA SZTUKI OPERATORSKIEJ – premiera w Komornikach

Czy może być coś lepszego od widoku szkolących się operatorów? Chyba nie. Jeśli dodać do tego jeszcze świetną atmosferę i piękną pogodą stworzy nam się obraz pierwszego treningu operatorskiego w ramach Akademii Sztuki Operatorskiej.

Pomysł ASO pojawił się w Stowarzyszeniu już kilka lat temu ale dopiero teraz, po gruntownych przygotowaniach udało się go zrealizować. Wiadomo, trzeba mieć ludzi, jeszcze trochę funduszu.  Akurat dzięki wsparciu kilkunastu firm i ponad 150 operatorów możemy takie projekty organizować. Prawdziwym szczęściem SOMR są też ludzie, którzy chcą realizować swoje pasje a takich mamy na prawdę wielu a ponieważ jest pasja i talent to i co tu czekać…. trzeba działać.

30 marca 2019 r. w Komornikach zainaugurowaliśmy ASO a pierwszym tematem było SKARPOWANIE i NIWELACJA. Przyjęliśmy prostą zasadę „jak najwięcej praktyki”. Były trzy stanowiska: koparka kołowa, koparka gąsienicowa i koparko-ładowarka, była specjalnie przygotowana skarpa oraz jako uzupełnienie system sterowania.

A jak było? Wszystko widać na tym filmie…… już teraz zapraszamy do kolejnych treningów.

Specjalne podziękowania za wsparcie dla chłopaków z Bergerat Monnyeur i Sitech Polska, instruktorom Grześkowi Żebrowskiemu i Michałowi Mazurkowi, naszemu wszechmocnemu reporterowi Piotrkowi Praszałkowi oraz te specjalne Julicie.

 

 

Dodaj komentarz