EROBOCZE SHOW – DO TRZECH RAZY SZTUKA.

Mamy nadzieję że tym razem się uda…… szanowny wirus już się z nami zadomowił na dobre ale życie musi się toczyć normalnie.

Dlatego zapraszamy na najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku – pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów. Tu trzeba być!

Już 3 października na lotnisku Krzywa koło Legnicy (59-225 Krzywa), w godzinach 9:00 – 17:00, odbędzie się ósma edycja imprezy pt. eROBOCZE SHOW – jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, w którym wezmą udział użytkownicy maszyn roboczych, a także wszyscy najwięksi dystrybutorzy sprzętu budowlanego i roboczego w Polsce.

 

Chcesz zaprezentować swoją firmę?

Zbigniew Migda

zbigniew.migda@erobocze.pl

tel. +48 661 533 241

 

W programie eROBOCZE SHOW:

– DYNAMICZNE POKAZY MASZYN – pokazy pracy kilkudziesięciu maszyn na polach testowych wraz z bezpośrednim komentarzem specjalistów, którzy o maszynach wiedzą niemal wszystko!

– WIELKI TEST MASZYN – zasiądź za sterami maszyny i pracuj! Kilkadziesiąt maszyn dostępnych do testowania, od małych narzędzi, przez ładowarki, koparki, po wielkie spycharki.

– POLSKA LIGA OPERATORÓW –  zmagania o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych 2020 z udziałem zawodników z całej Polski! Konkurs dla profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek.

 

– NOWOŚCI – światowe premiery wystawowe znanych i wiodących producentów maszyn roboczych. Ujrzysz sprzęt, który w Polsce będzie zaprezentowany po raz pierwszy!

– PRZEGLĄD CAŁEGO RYNKU – maszyny i różnego rodzaju urządzenia robocze w jednym miejscu! Od małych narzędzi oraz niezbędnego osprzętu, po największe maszyny robocze do najcięższych zadań!

– WYSTAWA SPRZĘTU ROBOCZEGO – czyli ponad 100 maszyn na stoiskach dystrybutorów wiodących marek ze specjalnymi ofertami dla odwiedzających nas gości!

– PRELEKCJE i SPOTKANIA BRANŻOWE – dyskusje i spotkania użytkowników maszyn roboczych, od operatorów, serwisantów i sprzedawców, aż po właścicieli wielkich firm!

– DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO – catering, bezpłatna strefa dzieci, konkursy dla publiczności i mnóstwo dobrej zabawy dla całych rodzin!

 

eROBOCZE SHOW – to nie tylko maszyny i ich testy. Największą wartością imprezy są ludzie, którzy tworzą wspaniałą atmosferę profesjonalnego spotkania dla całej branży. Mogą oni zapoznać się z dużą liczbą sprzętu w warunkach polowych na specjalnie przygotowanych poligonach testowych, a obecność najlepszych operatorów maszyn roboczych w Polsce pozwala na uzyskanie obiektywnej i trafnej opinii pomagającej w wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu roboczego. Profesjonaliści chętnie dzielą się spostrzeżeniami na temat swojej pracy.

 

Organizatorem imprez z cyklu eROBOCZE SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, wydawca gazety Robocze NEWS i portalu internetowego eROBOCZE.pl, a współorganizatorem Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

 

Wstęp na ROBOCZE SHOW jest darmowy!

 

Zobacz poprzednią edycję:

Film: https://www.youtube.com/watch?v=G2aBwEGiHLg

Więcej informacji: http://erobocze.pl/erobocze-show

Dołącz do wydarzenia: https://pl-pl.facebook.com/events/713382825892989/

Dodaj komentarz